Opinie

Warto z nami pracować!

 • lucyna-polerowicz

  Pracuję w firmie Carer24 i nigdy nie myślałam o zmianie. Współpraca układa mi się bardzo dobrze. Kiedy mi pasuje to jadę, a firma dopiera mi terminy wyjazdu zależnie od moich potrzeb. Rozmawiałam ostatnio z koleżanką, która odeszła do innej firmy. Teraz żałuję i płaczę, bo nie ma zleceń i pieniędzy. Tutaj zawsze wszystko terminowo, dziewczyny bardzo miłe...super!

  Lucyna Polerowicz
 • krystyna-skowyraPan Karol z firmy Carer 24 znalazł mi bardzo fajne miejsce pracy. Miałam się tam jak na wakacjach. Rodzina miła i serdeczna. O waszej firmie często opowiadam, zawsze bardzo pozytywnie. Poleciłam ją też mojej sąsiadce. W tej pracy dużo zależy od tego, do jakiej rodziny się trafi.

  Krystyna Skowyra
 • Cały czas pracuję u tej samej rodziny i zamierzam nadal tu pracować. Ofertę otrzymałam od firmy Carer 24 3 lata temu. Jestem bardzo zadowolona. Rzetelna firma, rozliczenia są zawsze na czas, personel miły i uprzejmy. Często, pracę w tej firmie polecam innym.
  Bronisława N.
 • Panie w firmie są bardzo miłe. Na zarobki nigdy nie narzekałam. Na początku było trochę mniej ale teraz jestem bardzo zadowolona. Z rozliczeniami nigdy nie ma problemu. W czasie podróży do Niemiec wymieniamy się doświadczeniami z innymi opiekunkami. Chyba już kilkanaście Pań przekonałam do pracy w tej własnie firmie.
  Maria Cieślewicz
 • Pani Justyna, moja szefowa, jest najwspanialszą szefową na świecie. Potrafi zawsze pomóc i rozwiązać każdy mój problem. Ja, w firmie Carer 24 pracuję już prawie 10 lat. Lubię tą pracę i jestem bardzo zadowolona z zarobków.
  Danuta Wit
 • Współpracuję z firmą od kilku lat. Były to lata bardzo dobrych wzajemnych relacji. Usługi i zlecenia firma wykonuje z najwyższą starannością i dbałością, tak o klientów jak i o swoich współpracowników. Wszelkie sprawy związane z kontraktem są załatwiane zawsze z uprzejmością i zrozumieniem dla interesów pracownika. Terminowe płatności, bezproblemowe relacje, pozwalają budować zaufanie i szczególną więź z firmą i jej profesjonalnym zespołem. Sądzę, że bardzo wysoka pozycja firmy na rynku jest w pełni zasłużona.
  Alicja A.
 • lidia-adamczakPracuję w firmie Carer 24 3 lata. Jestem zadowolona z tej firmy. Mam dobry kontakt z firmą. Firma jest wypłacalna. Firma stara się dopasować oferty pracy do indywidualnych oczekiwań.

  Lidia Adamczak
 • alicja-jagodzinskaPolecam firmę Carer24 . Jest rzetelna, pieniądze są na czas, kontakt też jest zadowalający. Atmosfera jest życzliwa, zlecenie jest na czas.

  Alicja Jagodzińska
 • Pracuję 2 lata. Firma jest bardzo dobra, wypłacalna. Na początku, nie znając języka znalazłam pracę w Niemczech. Z każdym wyjazdem, język stawał się coraz lepszy i zaczęłam więcej zarabiać. W razie problemu, można było kontaktować się z biurem. Wszystko było załatwione na czas. Z transportem nie było problemu.
  Irena Szymańska
 • natalia-radzimowska Szukałam pracy jako opiekunka. Byłam w kilku firmach w Zielonej Górze. Oferta firmy Carer 24 okazała się najlepsza. Pojechałam, sprawdziłam i jestem zadowolona. Firma jest wypłacalna. Pracownice są opiekuńcze i miłe. Ofertę dopasowują do Twoich możliwości i potrzeb. Jest dobry kontakt.

  Natalia Radzimowska
 • renata-kujawskaFirma Carer 24 jest wiarygodna i rzetelna. Kontakt z firmą jest możliwy przez 24 godziny. Firma organizuje transport. Pracownicy firmy zawsze służą pomocą, rzetelnie informują o podopiecznych. Pieniądze zawsze wypłacane są na czas. Jestem bardzo zadowolona ze współpracy.

  Renata Kujawska
 • Jestem pracownikiem firmy Carer24 od 2017 r. Informacje dotyczące podopiecznego były rzetelne. Wynagrodzenie było przelane na czas. Wszyscy w firmie są bardzo mili, kompetentni, służą pomocą. Dlatego polecam tę firmę, bo warunki są bardzo dobre. Nie ma problemów z wypłatą.
  Monika Staszczyk
 • krystyna-chyszopolska

  Współpraca z Firmą Carer24 zawsze układała się zgodnie z moimi oczekiwaniami. Wynagrodzenia były przelewane zgodnie z umową. Kontakt z koordynatorem jest zadowalający. A problem z którym się zgłaszam jest rozwiązywany.

 • renata-kwasek

  Jestem pracownikiem Firmy Carer24 od lutego 2016. Informacje dotyczące podopiecznego były rzetelne. Wynagrodzenie było przelane na czas. W trakcie kontraktu, firma kontaktowała się ze mną czy jest mi tam dobrze

Jesteś zadowolona z pracy z nami?

Prześlij do nas swoją opinię, to dla nas ważne!